V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Zrcadlo tvého života začalo na Primě s 696 tisíci diváků. Přesunutá Základka slabší než v pondělí

Zrcadlo tvého života. V prvním díle byla hostem Jiřiny Bohdalové Lucie Bílá. Foto: TV Prima

Zrcadlo tvého života. V prvním díle byla hostem Jiřiny Bohdalové Lucie Bílá. Foto: TV Prima

Premiérové uvedení „VIP Pošty pro tebe“, show televize Prima Zrcadlo tvého života s moderující Jiřinou Bohdalovou a s Lucií Bílou jako hostem, získalo v pátek večer v průměru 696 tisíc diváků starších patnácti let, při podílu na sledovanosti 29,6 %. Nejsledovanějším pořadem po 20. hodině byl seriál Vyprávěj na ČT1 (838 tisíc diváků, podíl 24,8 %). Druhý díl show MasterChef na Nově přilákal méně diváků než při premiéře před týdnem (525 tisíc, podíl 16,2 %).

Do střetu po osmé večerní promluvila také televize Barrandov, její film Návrat sedmi statečných měl 269 tisíc diváků a pro stanici nadprůměrný podíl na sledovanosti 8,1 %.

Po 21. hodině

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem pátečního večera byla opět talk show Všechnopárty na ČT1 (918 tisíc diváků, podíl 28,9 %). V konkurenci s ní v čase zhruba od čtvrt na deset dokázala získat Prima seriálem Základka jen 441 tisíc diváků (podíl 13,5 %). Základku přitom Prima po dvou dílech přesunula z pondělní půl desáté právě na pátek. Nevyplatilo se. Základka startovala se skoro milionovým publikem, minulé pondělí spadla na půl milionu, teď o dalších skoro osmdesát tisíc diváků.

Po 22. hodině

Prima poprvé letos na podzim vysílala Show Jana Krause (559 tisíc diváků, podíl 21 %), tu ale pokořilo souběžně vysílané střihové pásmo ČT1 Zpátky se Sobotou (596 tisíc, 23,7 %).

Barrandov dosáhl i filmem po desáté nadprůměrného podílu 13,1 %. V absolutním počtu přilákal snímek Rambo: Do pekla a zpět 275 tisíc diváků.